سیزده راه برای تزیین اتاق با ست مبلمان خاکستری


سیزده راه برای تزیین اتاق با ست مبلمان خاکستری
مبل خاکستری کامل خود را پیدا کردید؟ با ایده دکور اتاق نشیمن آن را به حداکثر نشان دهید تا با سبک شما مطابقت داشته باشد
Date:1398/9/26

هنگامی که اتاق نشیمن خود را طراحی می کنید ، از کجا شروع می کنید؟ مکان خوبی برای شروع با مبل است. یکی را که دوست دارید انتخاب کنید و اتاق خود را در اطراف آن ایجاد کنید. در اینجا ، ما ایده هایی در مورد چگونگی طراحی فضای زندگی شما در اطراف برخی از سبک های مبل محبوب را به اشتراک می گذاریم. این بار ، این مورد مورد علاقه هوزرز است - مبل خاکستری با شگفت آور و قابل انعطاف.

اتاق خانواده معاصر توسط West Elm UK

1. آن را با فیروزه تیم کنید این طرح ساده دو رنگی فضای آرام را در برابر زمینه سفید ایجاد می کند. مبل گوشه ای سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل با رنگ خاکستری بسیار روشن و روبرو شده است که به زیبایی ظاهری آن افزوده است. فیروزه یک تیم دوست داشتنی با رنگ خاکستری است ، اما برای جلوگیری از اینکه خیلی سرد به نظر برسد ، همانطور که در اینجا انجام داده اید ، مقادیر چوب طبیعی اضافه کنید. در Houz یک دکوراتور در نزدیکی خود پیدا کنید تا به سبک اتاق نشیمن خود کمک کند

اتاق نشیمن معاصر توسط Simon Eldon Photography Ltd

2. آن را با رنگ قرمز گرم کنید در اینجا ، یک طرح فیروزه ای و خاکستری با عناصر روتست عمق بیشتری یافته است. سه سایه در کنار هم بسیار عالی به نظر می رسند و به این اتاق احساس روشن و معاصر می بخشند. ظاهر مدرن با معرفی میزهای قهوه مربع و یک لامپ زاویه دار ، با چیدمان مبلمان زاویه دار انجام می شود. همه چیز با بالشتک های طرح دار و فرش بافتی نرم شده است. بررسی کنید که چگونه قرمز چشمگیر آشپزخانه خنک و خاکستری را گرم می کند

اتاق نشیمن اسکاندیناوی توسط جان لوئیس و همکاران

3. ایجاد یک پناهگاه اسکاندی بسیاری از مبلمان در اواسط قرن و سطوح چوبی گرم چارچوب مناسبی برای یک ظاهر اسکاندیناوی است. دیوارها و لوازم جانبی به رنگ آبی عمیق رنگ های مشابهی را در مبل دنج خاکستری به وجود می آورند. یک لایه دیگر از گرما را به یک طرح مانند این با فضای سبز اضافه کنید. در اینجا ، شاخ و برگهای خارجی به خوبی کار می کنند ، اما شما می توانید با گیاهان داخلی جلوه ای مشابه بگیرید. چگونه می توانم گیاهان داخلی را نمایش دهم؟

اتاق نشیمن معاصر توسط طراحی داخلی

4. چوب به نیروی دریایی کلاسیک در این فضای دیواری سفید ، لهجه های روشن از کتاب ها و آثار هنری رنگ را نشان می دهند ، بنابراین مبل لازم نیست. این عدد خاکستری راحت با برخی لوازم جانبی دریایی ظریف و لوازم سفید کاملاً جذاب به نظر می رسد. اگر به دنبال چنین چیزی کلاسیک هستید ، با انتخاب الگوهای و بافتهای مختلف ، مانند این صاحبان خانه ، کمی آنرا مخلوط کنید.

اتاق نشیمن اکتشافی توسط کاربر

5. اضافه کردن برخی از لهجه های روشن یک مبل خاکستری در یک اتاق سفید بوم مناسب را برای اضافه کردن سبک خاص خود فراهم می کند. در اینجا ، یک کاناپه صورتی تکان دهنده مجاور ، برخی لوازم جانبی خوب انتخاب شده و یک اثر هنری روشن ، طرح را به طور کامل تغییر می دهد. برای متعادل کردن شیرینی صورتی روشن ، ایده خوبی است که مقداری از عناصر سیاه را نیز اضافه کنید.

اتاق نشیمن التقاطی توسط Abigail Ahern

6. انتخاب دیوارهای تیره همچنین می توانید در یک اتاق تاریک به سبک جسورانه بروید ، همانطور که این مالکان خانه در این فضای زیبا و الکترونیکی انجام داده اند. مبل خاکستری تقریباً درون دیواره های غلیظ ادغام شده و زمینه ای از خلق و خوی مبلمان ، رنگ های هنری و لوازم جانبی روشن ایجاد می کند. آیا شما آماده قسمت تاریک هستید؟

اتاق نشیمن انتقالی توسط جان لوئیس و همکاران

7. به حالت خاموش و ظریف بروید این فضای بی نظیر با ترکیبی از خاکستری ، پارچه و یک خردل نرم و دوست داشتنی ایجاد می شود. رنگ ها با هم کار می کنند تا رنگ های مکمل یکدیگر را نشان دهند. به عنوان مثال ، خردل بر تن های زرد پوست تأکید می کند ، که به نوبه خود عناصر سبز زرد را بیرون می آورد. مبل خاکستری کل طرح را در کنار هم نگه می دارد و با یک نسخه خاکستری روشن به همان اندازه کار می کند.

اتاق نشیمن انتقالی توسط فضای داخلی غار

8. با پیچ و تاب و خاکستری بیشتری وارد کنید از نترسید که خاکستری بیشتری به مخلوط اضافه کنید - این اتاق نحوه انجام آن را نشان می دهد. از دیوارهای خاکستری و کاناپه ها با اضافه کردن یک فرش زرد روشن ، کوسن های صورتی و زرد و یک میز قهوه فیروزه ای ظریف جلوگیری می شود. نگاه تازه و مدرن است و اصلاً خراب نیست.

اتاق نشیمن معاصر توسط paolo.interiors ltd

9. تضاد با تن های خاکی با دیوارهای سفید و کاناپه ساده خاکستری ، این فضا می توانست بسیار کم باشد ، اما با چند قطعه انتخاب هوشمندانه تبدیل شده است. عنصر اصلی در اینجا فرش های طرح دار است که فوراً بافت و گرما را به اتاق اضافه می کند. قرمزها و پرتقالهای عمیق سپس توسط صندلی های رنگی و همچنین کارهای هنری و سایر لوازم جانبی برداشته می شوند.

اتاق خانوادگی انتقالی با طراحی داخلی

10- با زرد روشن کنید و چند عکس با رنگ زرد به مبل خاکستری خود اضافه کنید. کوسن های مخملی روشن و سایر لوازم جانبی زرد در اینجا با لامپ طلای رنگی و قاب تصویر گره خورده است. با تنها چند مورد ، اتاق تبدیل به یک فضای سرگرم کننده و معاصر شده است ، اما با یک میز قهوه بلوط گرم ظریف شده است. جرقه روشن: 21 راه برای استقبال از رنگ زرد در خانه شما

اتاق نشیمن معاصر توسط Genevieve Hurley Interiors

11- آن را با رنگهای تنگ و سبک ببندید مبل خاکستری موجود در این فضای نشیمن سایه ای ایده آل برای تکمیل برخی رنگهای ظریف و خاموش است. کوسن های مخملی به رنگ بنفش ، فیروزه ای و بژ در کنار اثاثه یا لوازم داخلی خاکستری ظاهری مبهم به نظر می رسند. همه چیز به زیبایی توسط دیوار آبی قاب بندی شده است.

اتاق نشیمن صنعتی توسط Claire Bloom Interiors

12- به آن جلوه ای ببخشید. این فضای به سبک بوفه دارای ویژگی های بسیار خوبی از قبیل لوله های در معرض نور و اتصالات نور است. با این حال ، اگر نمی توانید این عناصر را بگنجانید ، هنوز می توان با افزودنی هوشمندانه برخی از شیشه های قاب سیاه ، ظاهری صنعتی ایجاد کرد. در اینجا یک آینه به سبک Crittall یک ویژگی خیره کننده در اتاق است و با یک میز قهوه ای فلزی و شیشه ای تکمیل می شود. رنگ خاکستری و سیاه یک پس زمینه معاصر را فراهم می کند ، در حالی که بالشتک های زرد مقداری زینگ را اضافه می کنند.

اتاق نشیمن معاصر توسط BoConcept Bristol

13. با صورتی کمرنگ نرم کنید و با ترکیب آن با یک پالت رنگی از مضراب های کم رنگ یا مرجان ها ، تن های نرم یک مبل خاکستری را بیرون بیاورید. این اتاق بزرگ و تحمیل با کوسن های خاموش صورتی و چراغ های آویز براق ، آرام و جذاب به نظر می رسد. یک فرش ضخیم باعث می شود فضا حتی دنج تر شود. نوبت شما کدام یک از این 13 ایده با مبل خاکستری شما کار می کند؟


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 651
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image